English info
-

Kalendář akcí

Náš facebook
Náš RSS kanál
Ptejte se knihovny

Počteníčko pro nejmenší - Těšíme se na Vánoce


Připravili jsme pro vás a vaše nejmenší další Počteníčko… a to je tady, stejně jako nejkrásnější svátky v roce, cobydup! :) Téma posledního Počteníčka v letošním roce se přímo nabízí, vždyť právě teď probíhá nejkrásnější a nejkouzelnější období celého roku. Přijďte se společně s námi naladit a natěšit na Vánoce. Čekají vás zvyky a tradice, které můžete s dětmi doma dělat, tematické hry a říkadla a jako vždy si také zahrajeme společně s vámi pohádku, která bude tentokrát o tom, Jak Ježíšek zachránil koze Vánoce. Zní to dobře? Tak k tomu připočítejte ještě nejlepší knihy pro nejmenší, přátelské a přirozeně rozvíjející prostředí, didaktické hračky, spoustu kamarádů, dětí a maminek k poznávání :) Pojďte s námi nasměrovat vaše nejmenší ke čtenářství. Těšíme se na vás.

POZOR, POZOR!!

protože chceme, aby pro vás a vaše maličké bylo Počteníčko co nejpříjemnější a abyste si jej co nejvíce užili, rozhodli jsme se listopadové setkání udělat ve dvou dopoledních časech.

V odkaze níže si prosím zvolte jeden z nabízených termínů.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na shledanou v knihovně :)

https://goo.gl/forms/s7mDJds9TDmiaD933

Počteníčko pro nejmenší se uskuteční ve středu 19. prosince 2018 ve dvou termínech: 9.00 – 10.00 / 10.30 – 11.30 hod. v oddělení pro děti a mládež Městské knihovny Krnov.

 

O knihovně

Naše oddělení

Jste tady poprvé?

Fotogalerie

TOPlist