English info
-

Kalendář akcí

Náš facebook
Náš RSS kanál
Ptejte se knihovny

Počteníčko pro nejmenší - Jak na nový rok, tak po celý rok


Nesmírně nás těší, že se u nás Počteníčko takto zabydlelo a že se vám líbí. V roce 2019 s ním budeme rozhodně pokračovat a vy se můžete zase těšit na pravidelná měsíční setkávání s knihovnicemi, dalšími maminkami a jejich dětmi. Tématem prvního Počteníčka bude „Jak na nový rok, tak po celý rok“ a společně si prožijeme způsoby trávení zimních měsíců za pomoci principů Montessori pedagogiky – jak na oblékání, běžnou denní sebeobsluhu, hraní si, uklízení nebo pobyt venku. Nebude chybět ani oblíbená hraná pohádka, ve které se všichni promění v malé herce, nebo pohybové aktivity s říkadly. K tomu si připočítejte ještě nejlepší knihy pro nejmenší, přátelské a přirozeně rozvíjející prostředí, didaktické hračky, spoustu kamarádů, dětí a maminek k poznávání :)

Pojďte s námi nasměrovat vaše nejmenší ke čtenářství. Těšíme se na vás.

POZOR, POZOR!!

protože chceme, aby pro vás a vaše maličké bylo Počteníčko co nejpříjemnější a abyste si jej co nejvíce užili, rozhodli jsme se listopadové setkání udělat ve dvou dopoledních časech.
V odkaze níže si prosím zvolte jeden z nabízených termínů.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na shledanou v knihovně :)

https://goo.gl/forms/JeWEG1IMHuTel5tS2

Počteníčko pro nejmenší se uskuteční ve středu 16. ledna 2019 ve dvou termínech: 9.00 – 10.00 / 10.30 – 11.30 hod. v oddělení pro děti a mládež Městské knihovny Krnov.

 

O knihovně

Naše oddělení

Jste tady poprvé?

Fotogalerie

TOPlist