English info
-

Kalendář akcí

Náš facebook
Náš RSS kanál
Ptejte se knihovny

Noc deskových her


Ještě než si sbalíme kufry a vydáme se vstříc letním dobrodružstvím, čeká nás na úplný závěr školního roku další Noc deskových her.

Vezměte tlustou červenou fixu a zakroužkujte si datum 28. 6. 2019 ve vašem kalendáři, protože kromě vysvědčení bude tento den patřit všem, ať už malým či velkým, milovníkům deskovek. Brány knihovny se otevřou v 19.00 hod. a budeme hrát, ostatně jako vždy, od soumraku až do svítání a to hlavně bez přestání! Přijďte si v přátelském prostředí zahrát a užít hromadu moderních deskovek. Připravena je řada her jak pro děti, tak i pro dospělé. Některé jsou dobrodružné, jiné zase dramatické, další jsou kreativní a rozhodně se najde i nějaká ta vtipná. Ať tak či onak, zábavné jsou všechny!

Pokud samozřejmě máte hru, kterou si chcete zahrát, vůbec se nebojte vzít ji mezi nás. Rádi se seznámíme s něčím novým.

Konec akce je naplánován na sobotu 29. 6. 2019 nejpozději v 8.30 hod.

Rádi bychom připomněli, že všichni hráči mladší 15 let musejí mít písemný souhlas rodiče (k vyzvednutí v odd. pro děti a mládež).

Zároveň prosíme rodiče, aby si děti mladší 15 let vyzvedli nejpozději do půlnoci 28. 6. 2019.

Děkujeme za pochopení.
--------------------------------------------------------------------------------
Více informací o Noci deskových her získáte v odd. pro děti a mládež buďto osobně nebo na telefonu 554 610 905 a nebo na e-mailové adrese baranova@knihkrnov.cz; tezka@knihkrnov.cz

 

O knihovně

Naše oddělení

Jste tady poprvé?

Fotogalerie

TOPlist